Elsa Lila, pjesë e jurisë së “The Voice”?
Sipas thashethemeve të fundit, thuhet se këngëtarja Elsa Lila do të bëhet pjesë e talent show-t të Top Channel, “The Voice of Albania”, i cili këtë edicion pritet të ketë ndryshime, duke qenë se do të drejtohet për herë të parë nga Zefina Hasani.

Burime pranë këtij produksioni bëjnë me dije se Elsa Lila e ka marrë propozimin për të qenë në jurinë e “The Voice”. Sipas të njëjtit burim, ende nuk dihet nëse këngëtarja ka pranuar, bën me dije Bluetooth.

Elsa Lila prej vitesh jeton në Romë të Italisë, ku ka krijuar dhe familje. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori