Elsa Lila lë Italinë për “The Voice of Albania”, pranë saj dhe vajza
Pëlqej
Tashmë është bërë me dije prej kohësh se një projekt i ri do ta kthejë në Tiranë për një kohë relativisht të gjatë këngëtaren Elsa Lila.

Ajo do të braktisë Italinë së bashku me vajzën e saj, për t'iu rikthyer një misioni, të cilën duket se ajo e ka me shumë pasion.

Elsa Lila do të rikthehet në kryeqytet si trajnere në “The Voice of Albania” në Top Channel. Këngëtarja është rrëfyer se është e lumtur që këto tre muaj dimri do t’i kaloj pranë artistëve të rinj.

Pranë saj do të jetë edhe e bija, Evita, të cilën do ta regjistrojë në një kopesht në Tiranë. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori