Elegancë nga Leonora Jakupi (FOTO LAJM)

Leonora Jakupi njihet për sharmin dhe elegancën e saj. Këngëtarja e mirënjohur ka postuar një foto në Instagram, ku shihet se është kombinuar mjaft bukur, ndërsa shfaqet në formë të shkëlqyer. Dhe në fotot pa grim është vlerësuar nga fansat, duke deshmuar se ajo mbetet e thjeshtë dhe e freskët. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori