Edona me vajzën u dhuron puthje fansave
Këngëtarja Edona Llalloshi, aktualisht po i shijon momentet me vajzën e saj dhe këtë e tregon vazhdimisht në rrjetet sociale. Së fundmi, këngëtarja ka postuar një fotografi teksa është me vajzën e saj, duke u dhuruar puthje fansave. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori