Edona gati me një klip
Këngëtarja Edona Llalloshi, së shpejti do të vijë me një këngë të re. Ajo ka deklaruar se kënga e re ka përfunduar inçizimin dhe është gati për realizmin e klipit.

Kompozitori Arsim Bunjaku ka bërë muzikën dhe tekstin. Orkestrimi është bërë në studion e Florent Boshnjakut, ndërsa xhirimet e videoklipit priten të nisin në ditët në vijim me Produksionin EMF. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2014, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori