Duket si 20 vjeç, ja ndryshimi i Manjola Nallbanit (FOTO LAJM)

Këngët e Manjola Nallbanit gjithmonë janë vlerësuar dhe mirëpritur nga publiku. Manjola është vlerësuar dhe shquar për interpretime të nivelit të lartë dhe gjithmonë ka treguar mbi planet e saj.

Teksa ndodhet jashtë vendit, ajo ka ndarë me miqtë dhe disa foto në Instagram, duke reflektuar rininë e saj të përjetshme. Ajo është komplimentuar nga kolegët dhe ndjekësit në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori