Duel i hapur, Stresi nuk ri në heshtje përball konkurentëve
Pëlqej
Stresi ka publikuar një deklaratë në rrjetin e tij social Facebook, duke nënvizuar se tashmë konkurenca muzikore ndër repista shqiptarë është e hapur.

Reperi shqiptar është i njohur për shprehjen e revoltës së tij, ndërsa një përkrahje të madhe e ka dhe nga fansat.

Ai ka ekzaltuar fansat e tij, të cilët e kanë përkrahur këngëtarin me komenteshumta. Pak më herët, Stresi doli hapur për bashkëpunimet e repistëve të tjerë, Noizy dhe Ledri, të cilët ishin pajtuar pas një zënie me grushta. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori