Dreshaj pushton ekranin në ndeshjen e bejsbollit, "selfie" pafund
Afërdita Dreshaj dhe Jehona Dreshaj, janë bërë pjesë e ekranit të madh në një ndeshje bejsbolli në SHBA. Me kapele në kokë, vajzat kanë dhuruar buzëqeshje duke bërë edhe "selfie" me njëra-tjetrën, duke tërhequr vëmendjen e të pranishmëve me sharmin e tyre. Afërdita ndodhej edhe me të dashurin e saj, i cili ka fotografuar këtë moment. /albeu.com/

Shtuar më 28/08/2014, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori