Delevingne eksperimenton, vendos paruke jeshile (FOTO LAJM)

Cara Delevingne ka surprizuar me look-un e saj teksa është shfaqur me paruke jeshile.

Ajo ka shokuar paparacët, pasi ndryshimi ishte drastik. Topmodelja nuk ka pasur frikë të eksperimentojë me flokët e saj dhe kësaj here është fotografuar në kohën kur po linte studion në Londër.

Cara kishte vënë një kapuç, ku mbante poshtë tij flokët jeshile, ndërsa ishte veshur sport si gjithmonë. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2014, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori