Dedikim ndaj të atit Robin Williams: Vetëm ti do kesh yje që do qeshin (FOTO LAJM)

Zelda Williams ka bërë një dedikim në Instagram, për humbjen e babait të saj, Robin Williams. Aktorja 25 vjeçare ka shpërndarë një thënie nga libri i Antoine De Saint-Exupery “Princi i vogël”, për të gjithë ndjekësit e saj.

“Ti, ti vetëm do të kesh yjet siç nuk do ti ketë askush tjetër.. Në një prej tyre do jetoj. Në një prej tyre do qesh. Dhe do të jetë sikur të gjithë yjet do qeshin, kur ti të shikosh yjet në darkë.

Ti, vetëm ti do kesh yje që do qeshin. “Të dua. Do më marrë malli. Do mundohem të shikoj lart. Z”. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori