De Niro, Di Caprio dhe Brad Pitt në një film, nisin xhirimet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Robert De Niro, Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprio do të jenë së bashku pjesë e një filmi, i cili pa frikë mund të cilësohet edhe si një bashkëpunim ëndrrash.

Tre nga aktorët më të mirë do të marrin pjesë në të njëjtin film, i cili ka filluar nga xhirimet. Regjizori i filmit është i famshmi Martin Scorscese, ndërsa fotot flasin më shumë. De Niro dhe Brad Pitt janë fotografuar një ditë më parë, në vendin ku do xhirohet filmi. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori