Dafina Zeqiri s'ka Facebook, alarmon në Twitter
Dafina Zeqiri bën pjesë në kategorinë e këngëtarëve të cilët
nuk kanë një faqe zyrtare në Facebook, por në fakt shumë prej tyre menaxhohen nga fansat.

Këtë fakt ajo e ka bërë me dije në Twitter, duke lajmëruar në të njëjtën kohë fansat, që të mos keqpërdorin emrin e saj.

"Sa për info, nuk kom faqe zyrtare në Facebook! Kushdo që e keqpërdor emrin tem në facebook si "Dafina Zeqiri" dhe jo "Fans" është Fake", ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2014, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori