Dafina me fansen 'djegin' skenën
Pëlqej
Dafina Zeqiri shquhet për performancat e zjarrta në skenat ku ajo ka kënduar. Pjesë e performancës së saj është bërë edhe një fanse, e cila ka kërcyer dhe ka kënduar së bashku me Dafinën, me të cilën ka shkëmbyer lëvizje në skenën e clubit të natës. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori