Dafina e 'çmendur' pas qenit të saj
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar në Instagram një foto së bashku me qenin e saj, të cilin e quan me dashuri ‘Dashuria e jetës sime’.

Ajo ka ndryshuar dhe pamjen e saj, ku duket me flokët e saj të prera edhe më shkurt, madje kombinon ngjyrën bionde me të zezë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori