Christina e lumtur, në pritje të lindjes së fëmijës
Djali i Christina Aguliera-s duket se e dëshiron motrën apo vëllain që do të lindë së shpejti. 6 vjeçari është parë në rrugë teksa përkëdhelte barkun e nënës së tij dhe shfaqur një dashuri të madhe. Max dukej shumë i dashur teksa prekte barkun e nënës, e cila është parë të shëtisë sëbashku me të fejuarin e saj Matthew Rutler. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2014, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori