Chris Brown i shpëton atentatit, plagoset miku i tij producent
Chris Brown i cili ka qënë shënjestër e të shtënave me armë zjarri, fatmirësisht ka shpëtuar pa asnjë dëmtim, ndërsa është plagosur miku i tij producent.

Kjo ngjarje shokuese ka ndodhur në festën e organizuar në Los Anxhelos. Raportohet se producenti muzikor Suge Knight ka mbetur i plagosur, ndërsa ishte i ftuar nga këngëtari Chris Brown. Kamarierja është shprehur se këngëtari ka qënë shënjestër e të shtënave dhe janë dëgjuar katër të shtëna armësh në West Hollywood në festën e Video Music Awards.

Plagë të rënda ka marrë producenti i njohur Marion Suge Knight, 49 vjeç. Të njëjtat burime shtojnë se në festë kanë qënë të ftuar edhe Justin Bieber dhe The Game. Tashmë kanë nisur hetimet lidhur me këtë ngjarje dhe se dëshmitarët do merren në pyetje. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori