Chris Brown dëshiron një fëmijë nga Karrueche
Zërat e fundit thonë se Chris Brown dëshiron një fëmijë nga e dashura e tij Karrueche Tran, me të cilën është ndarë dhe ribashkuar shumë herë. Tashmë Chris Brown është i gatshëm ti përkushtohet të dashurës së tij prej 5 vitesh Karrueche Tran.

Mësohet se çifti ka kaluar një mbrëmje të këndshme duke shijuar një ndeshje basketbolli në Nju Jork. Sipas thashethemeve të fundit, thuhet se Chris është gati për një fëmijë me Karrueche dhe pse ajo është e vendosur për të bërë një karrierë të mirë si aktore. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori