Chelsea Handler ironizon familjen Kardashian duke u zhveshur
Prezantuesja amerikane e talk showt “Chelsea Lately”, ka postuar në rrjetet sociale disa foto për të qëndruar në të njëjtin hap me motrat e famshme Kardashian. Në mënyrë ironike ajo ka publikuar në Instagram një foto, ku shfaqet pothuajse e zhveshur, duke i dhënë shuplakën e radhës realityn e “The Keeping up with Kardashian” dhe mungesën totale të privatësisë.

"Gjithmonë kam dëshiruar që për një ditë të ndihem një Kardashiane”, ka thënë Chelsea Handler.

"Nëse je pjesë e botës së spektaklit, nuk mund të mos përfshihesh në dramaturgjinë e tij”, ka thënë prezantuesja për “Daily Mail”. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori