Çfarë pret nga ky muaj Olta Gixhari?

Shumë aktorë, këngëtarë, mezi kanë pritur ardhjen e muajit korrik, kjo edhe për shkak të projekteve të tyre. Aktorja bukuroshe Olta Gixhari, nuk na ka zbuluar asnjë detaj, ndërsa ka bërë një status në Instagram, se ndjehet e lumtur.

"Erdhi korriku im, mezi e prisja këtë vit..#shumë gjëra do më ndodhin këtë muaj#ju uroj muaj të mbarë, Gaforre", përfundon ajo. Si gjithmonë, Olta provokon me anë të fotove dhe kjo shihet mjaft qartë. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori