Bruce Willis baba për herë të pestë
Aktori Bruce Willis është bërë baba për herë të pestë. 59-vjeçari dhe bashkëshortja e tij Ema, 35-vjeçare, kanë mirëpritur në Los Angeles ardhjen në jetë të vajzës së dytë të tyre, Evelyn Penn Willis.

Çifti ka gjithashtu edhe një vajzë 2-vjeçare të quajtur Mabel. Aktori ka edhe tre vajza të tjera nga martesa e parë me Demi Moore. Vajzat janë Rummer 25 vjeç, Scout 22 dhe Taullah 20. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2014, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori