Blero me vajzën në një park lojërash, argëtim pafund (FOTO LAJM)

Shpesh në fotot që publikon në Instagram, Blero tregon se nuk mund të bëjë dot pa vajzën e tij Tara dhe se ajo është gjithçka.

fotot e fundit që ai ka postuar për miqtë dhe ndjekësit ndodhet së bashku me të bijën, teksa argëtohen në një park lojërash.

Të dy kanë kaluar një ditë mjaft të mirë, e ndërsa buzëqeshjet ishin pjesë e fotos në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori