Bleona 'tradhëton' Sinan Hoxhën me Noizyn
Pas rrëmujës që shkaktoi pasi realizoi një foto me Sinan Hoxhën, ku kishte shkruar se ai ishte princi i kaltër, tashmë Bleona Qereti ka postuar një foto në Instagram me një mik tjetër.

Ai është Noizy, për të cilën në fakt ka shkaktuar edhe një pakënaqësi nga komentuesit, duke u ndarë në ky kahe. Komentet si pozitive dhe negative janë shpërfillur nga këngëtarja, e cila nuk i është kundërpërgjigjur. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2014, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori