Bleona nuk ndalet me pushimet
Bleona Qereti ka postuar një foto seksi me bikini me ngjyrat kombëtare italiane në Facebook. Fotoja është shoqëruar edhe me një mbishkrim, ku thuhet se pak shooping në këtë vend nuk i bën keq askujt.

Pushimet e saj nuk kanë të ndalur, ku fillimisht ishte në Ibizza me modelen Angela Martini dhe tani stacioni i radhës është Italia. Pak ditë më parë, ajo ka njoftuar se është duke punuar në studio, për të nxjerrë në treg kengët e reja. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori