Bleona kalon në tapetin e kuq në Venecia, fansat e komplimentojnë (FOTO LAJM)

Bleona Qereti është shfaqur në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia më glamour se kurrë. Ajo ka postuar disa foto në Instagramin e saj, ku tregon disa momente magjike në limuzinën luksoze dhe gjatë parakalimit në tapetin e kuq. Si kurrë më parë, fansat e kanë komplimentuar këngëtaren për finesën. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori