Bleona dhe Anxhela provokojnë sërish, të dyja në një shtrat
Bleona Qereti nuk ndalet së provokuari, ndërsa në një foto që ka postuar në Instagram, ndodhet në një shtrat me bukuroshen Anxhela Martini.

Të dyja janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës, ndërsa po kalojnë pushimet e verës.

Nga buzeqeshjet e tyre, duket se kanë kaluar një natë të këndshme. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori