E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
BimBimma ft. Kida, së shpejti me një klip
Ditën e premte, reperët BimBimma dhe Kida do të lançojnë projektin e tyre me të ri. Aktualisht nuk është dhënë asnjë detaj mbi këngën, ndërsa kureshtjenshpejti do na i shuajë klipi. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori