Bihter realizon sfidën e kovës me akull (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur turke Beren Saat, ashtu sikurse edhe shumë VIP-a të tjerë, ka pranuar sfidën e kovës me akull. E njohur për publikun në rolin e Fatmagyl dhe Bihter, aktorja ende po vazhdon muajin e mjaltit në SHBA, pasi i dha fund beqarisë në fund të muajit korrik. Bukuroshja e telenovelave ka treguar se e ka realizuar me sukses misionin e saj, ndërsa ka postuar një video në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori