Bieber dhe Gomez sërish bashkë? (FOTO LAJM)

Ndonëse para pak kohësh, Bieber u pa në shoqërinë e shumë modeleve duke shtuar edhe më shumë zërat për një ndarje me të dashurën e tij Selena Gomez, tashmë ai na surprizon.

Këngëtari ka postuar një foto në Instagram teksa ndodhet pranë saj. Çifti ka qënë pjesë e kronikave rozë për shkak të ndarjeve të shpeshta, e ndërsa Bieber është kapur nga paparacët duke u shoqëruar me femra të ndryshme. Duket se Justin Bieber dhe Selena Gomez tashmë janë të gatshëm për ta bërë publike lidhjen e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori