Besi dhe Xhensila, të marrosur pas njëri-tjetrit
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, kohët e fundit ka publikuar shpesh foto në Instagram ku shfaqet mjaft sensuale gjatë pushimeve të saj jashtë vendit.

Gjatë pushimeve ajo është shoqëruar edhe nga i fejuari i saj, aktori i humorit Bes Kallaku. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori