Bes Kallaku shkakton të qeshura në sfidën e e kovës me akull
Aktori i humorit Bes Kallaku, pak minuta më parë ka publikuar videon e tij të ‘Ice Bucket Challange’, me humorin që e karakterizon.

Me një komardare rreth belit dhe i mobilizuar me pajisjet për zhytje, të nominuarit janë Lefter Koka, Taulant Balla dhe Nard Ndoka.

Video të sjell mjaft të qeshura, pasi ai laget vetëm me një gotë me ujë, e përfundon drejt e në pishinë. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori