Bellucci: Bukuria e një femre qëndron tek inteligjenca
Aktorja Monica Bellucci, e cila është në prag të 50 vjetorit të saj, gjatë një interviste të dhënë për një prej të përditshmeve italiane, është shprehur se bukuria e një femre qëndron tek vënia në punë e inteligjencës së saj. Nëse kjo e fundit kthehet në qëllim në vetvete, atëherë është arma më e mirë e çdo femre.

Bellucci, ka nënvizuar se kujdesi i femrave për veten nuk duhet të lihet asnjëherë pas dore, pavarësisht moshës që ka. Ajo është shprehur se nuk e ndjen veten si një ikonë të bukurisë dhe se tek vetja çmon dëshirën për të luftuar dhe për të përmirësuar veten gjithnjë e më shumë. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2014, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori