Belen marrëzisht e dashuruar
Pëlqej
Belen dhe Stefano aktualisht janë një ndër çiftet më të klikuara dhe më të kritikuara. Pavarësisht kritikave të fansave, Belen sërish poston foto pafund në Instagram.

"Dashuria nuk ka nevojë të mësohet apo të kërkohet. Dashuria duhet të ketë forcën të të mbushë me besim. Vetëm në këtë mënyrë nuk do të kalojë kurrë, por do të jetë përherë me ju”, ka shkruar Belen Rodriguez në një fotografi të postuar në Instagram, në të cilën shfaqet bashkë me Stefano de Martino, në një arratisje dashurie në New York. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2014, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori