Beatrix Ramosaj e shqetësuar për gjumin
Beatrix Ramosaj, për shkak të angazhimeve me klipe dhe koncerte, duket se ka pasur probleme me gjumin. Këtë fakt ajo e ka ndarë me të gjithë fansat e saj në Twitter. “S’po e kuptoj pse po më del gjumi kaq herët këto ditë”, ishte mbishkrimi i këngëtares. /albeu.com/

Shtuar më 20/08/2014, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori