Barbana Dini publikon klipin "N'shpirt më ke vra"
Pas lajmërimit në rrjetet sociale se së shpejti do të sillte klipin e saj më të ri, Barbana Dini mban fjalën.

Për të gjithë fansat, ajo ka lajmëruar në Facebook se vetëm pak orë na ndajnë nga publikimi i klipit.

"Miq të dashur, sonte në ora 20:00 del klipi i këngës "N'shpirt më ke vra", në bashkëpunim me Shpat Kasapin dhe Eli-G! Kënga e realizuar nga Boja Production dhe klipi nga Max Production", shkruan këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2014, ora 18:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori