Aty ku është Çiljeta është edhe djali, blerje me ndërrimin e stinëve (FOTO LAJM)

Sa herë përmendet emri i Çiljetës, gjithmonë në fokus është edhe djali i saj. Teksa ka postuar disa foto në rrjetin social Facebook, ajo i është dedikuar blerjeve në një qëndër tregtare, ndërsa me të ishte edhe djali i veshur plot stil.

Një ditë plot argëtim ka qënë ajo mes këngëtares dhe djalit, i cili çdo ditë e më shumë po merr bujë në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori