Argjentina gjen princin e kaltër (FOTO LAJM)

Këngëtarja e talentuar dhe mjaft e bukur Argjentina Ramosaj, ka gjetur princin e saj. Ajo po përjeton ditët më të mira të jetës me Dukagjinin. Lajmi bëhet i ditur nga mediat rozë, por kjo gjë shihet mjaft qartë dhe nga fotot që ajo ka postuar në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori