Anxhela dhe Bleona ofrojnë puthje nga larg (FOTO LAJM)

Pas pushimeve të saj në Shqipëri, ku çdo ditë jepte intervista të ndryshme, këngëtarja Bleona Qereti tashmë është kthyer në Nju Jork.

Ajo është takuar me modelen e njohur Anxhela Martini, të cilën e cilëson edhe si motër.

Në dy Instagramet e tyre është postuar një foto, ku ato i japin një puthje në distancë njëra-tjetrës. /albeu.com/


Shtuar më 01/08/2014, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori