Angelina Jolie: Ja pse ndihem me fat
Pëlqej
Aktorja Angelina Jolie është shprehur se ajo ndihet me fat që ka Brad Pitt-in në jetën e saj. “Ne jemi zhvilluar si çift. Lidhja është një gjë tjetër kur jeni për të parën herë së bashku dhe është emocionuese. Por tashmë ne kemi qenë së bashku për aq shumë vite dhe kemi fëmijë, ajo bëhet një lloj tjetër dashurie”.

“Nuk është vetëm të qenit të dashur dhe partnerë dhe miq. Është të jesh njeri familjar, që më pëlqen te ai dhe ndjehem me fat për këtë. Nëna ime ishte një nënë e vetme dhe ajo vërtet dështoi t’i mbajë gjërat së bashku”, ka thënë Jolie për revistën Hello!. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori