Albani dhe Miriami shumë puthje gjatë pushimeve
Pëlqej
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, aktualisht janë duke shijuar pushimet e tyre romantike. Këngëtari është shfaqur duke e puthur të fejuarën e tij dhe kjo foto ka marrë komenteshumta nga fansat. Aktualisht ata mbeten çifti më i dashur për publikun. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori