Aktori futet me dhunë në shtratin e një gruaje, kapet nga policia
Jonathan Phan, 26 vjeç është vënë në prangat e policisë, pasi është futur në një shtëpi dhe më pas është shtrirë në shtratin e një femre e cila ishte me të bijën adoleshente. Aktori hollivudian pasi ka hyrë vjedhurazi në Kaliforni është zhveshur dhe është shtrirë në krevat.

Bëhet me dije se kur gruaja ka filluar të ulërijë, ai i'a ka mbathur duke lënë pas prova të mjaftueshme për ta akuzuar, shkruan ‘Mirror’. Jonathan Phan është i njohur për rolet e tij në ‘A Better Place and Turbo’ dhe në komedinë ‘Battle B-Boy’. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori