Adelina Tahiri si një sirenë (FOTO LAJM)

Teksa pret mbrëmjen që të këndojë para mijëra fansave, këngëtarja Adelina Tahiri ditën e shfrytëzon për rreze dielli dhe për not. Fotot që ka postuarInstagram të lënë pa fjalë, ndërsa ajo cilësohet si një nga këngëtaret më të bukura dhe seksi të skenës shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori