5 mijë km me biçikletë, një tjetër sfidë për Pippa Middleton
Pippa Middleton do të përballet me një tjetër sfidë të madhe, ku do të kalojë 5.000 km me biçikletë. Motra e dukeshës Kate, aktualisht është duke u përgatitur për një sfidë të madhe, për lëvizjen me biçikletë në SHBA.

Ajo është pjesë e ekipit ku do të përshkojnë rreth 5.000 kilometra, nga Oceanside (Kaliforni) deri në Annapolis (Maryland). 30-vjeçarja dhe vëllai i saj James, janë të regjistruar për këtë "mision", së bashku me mikun e tyre James Matthews. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2014, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori