Lori Hoxha uron partnerin për ditëlindje: "Bashkë u rritëm.." (FOTO)

Lori Hoxha i ka përcjellë të dashurit të saj një urim në ditëlindjen e tij. Përmes një postimi publik në Instagram, Lori ka shprehur domethënien që ka pasur në jetën e saj marrëdhënia e gjatë me V

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.7 %
28.84 %
5.45 %
Total 9039 Vota!