Zgjohet nga narkoza dhe nuk njeh gruan e tij (VIDEO)
Jason Mortensen pasi u nënshtrua një operacioni në Utah të SHBA-së nuk njohu gruan, me të cilën kishte gjashtë vite që jetonte.

Ndodh që pasi zgjohesh nga narkozathuash fjalë që mund të pendohesh, të thuash fjalë të bukura, por të mos njohësh bashkëshorten...

Duket se ndodh rrallë dhe kur je nën efektin e morfinës. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori