Zbulohet viagra me eksploziv, zgjidhet halli i meshkujve problematik në shtrat
Pëlqej
Shkencëtarët kanë zbuluar një formë tjetër stimulanti për meshkujt që kanë probleme në shtrat, i cili jep efekt 12 herë më shpejt se viagra.

Bëhet fjalë për një xhel, i cili në përbërje ka edhe nitroglicerinë, një përmbajtje që përdoret edhe tek prodhimi i eksplozivëve, përcjell Albeu.com.

Për momentin xheli në fjalë është në fazën e testimit dhe nëse çdo gjë shkon sipas planit, atëherë meshkujt problematik do të kenë një tjetër as nën mëngë në dhomën e gjumit. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2018, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori