Vaji i bajames, ushqyes për flokë të gjatë
Pavarësisht se përdorim shampon dhe maskën përkatëse për flokët tanë, ne nuk jemi të kënaqur me rezultatin që dëshirojmë. Një produkt natyral do të ishte vaji i bajames, i cili është një ushqyes mjaft i mirë.

Vaji i bajames ndihmon në mirëhidratimin, forcimin, ushqyerjen dhe zgjatjen e flokëve, qerpikëve.

Atë mund ta përdorni në fytyrë dhe qafë. Për këtë mjafton të hidhni disa pika vaj në duar dhe ta përhapni me kujdes para se të flini. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori