Studim, një kafe në mëngjes dhe mirupafshim dhimbje koke
Albeu.com
Jeni mësuar të pini kafe sapo zgjoheni çdo mëngjes? Do të bënit mirë mos ta ndryshonit këtë regjim.

Edhe pse gjithmonë është quajtur si një “ilaç” kundër gjumit dhe për të marrë energjitë e duhura për të përballuar ditën, e vërteta është se ka një përfitim më të madh: lufton rrezikun të të kapin dhimbje të forta koke.
Shtuar më 18/07/2019, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori