E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Si t'i rrisni flokët me dy përbërës
Mesatarja e rritjes së flokëve në vit është 15 cm, mirëpo ju keni mundësi që ta dyfishoni këtë numër.

Ka metodë aspak të shtrenjtë për ta arritur këtë qëllim. Mjafton të keni vaj kokosi, pluhur të specit djegës dhe një kavanoz për ta vendosur atë.

Për hapat që duhet t’i bëni, si duhet ta aplikoni në kokën tuaj, mësoni në videon më poshtë.

Duhet ta keni parasysh që speci i kuq djegës është shumë i shëndetshëm për flokët tuaj për shkak të përbërësve që ka. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 16:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori