Si të mbroni fytyrën nga bakteret
Albeu.com
Toksinat e ndryshme të ambientit dhe përdorimi i produkteve kozmetike të pa certifikuara ndikojnë direkt në plakjen e lëkurës së fytyrës, si pasojë e mungesësoksigjenimit të saj.

Për ta parandaluar këtë e rëndësishme që edhe fytyra t'i nënshtrohet një procesi detoksikimi dhe parandalon shfaqjen e rrudhave.
Shtuar më 10/12/2017, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori