Shtatë pasojat e tmerrshme që marihuana i shkakton trupit të njeriut
Përdorimi i marihuanës, ndonëse i legalizuar në disa vende, shkakton probleme të shumta për shëndetin e njeriut.

Së fundmi, ka dalë një listë prej shtatë gjërave të tmerrshme që ajo i shkakton trupit të njeriut dhe të tillat po ua paraqesim më poshtë.

1. Krijon varësi;
2. Afekton negativisht zhvillimin e trurit tuaj;
3. Ulë përqindjen e inteligjencës;
4. Mund të rris rrezikun e çrregullimeve mendore;
5. Prek memorien tuaj;
6. Rrit shanset e aksidenteve automobilistike;
7. Rrit rrezikun e kancerit të fytit. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2017, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori